Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Жителя Житомирської області засуджено за крадіжку в Острозькому районі

16 вересня 2019

Острозьким відділом Здолбунівської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення  у кримінальному провадженні стосовно жителя Романівського району Житомирської області, який вчинив злочин, передбачений ч.3. ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у інше приміщення).

У суді прокурором доведено, що  25-ти річний громадянин на початку квітня 2018 року, діючи з корисливих мотивів, шляхом пошкодження віконних грат проник до приміщення магазину у с. Кургани Острозького району Рівненської області, звідки викрав наявне у ньому майно на суму близько 13 тис. грн.

Крім того, в ході судового розгляду встановлено, що чоловік був раніше судимий за вчинення злочинів майнового характеру, до погашення чи зняття судимості у встановленому законом порядку, повторно вчинив новий умисний злочин.

Вироком Острозького районного суду чоловіка визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.3. ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення, вчинена повторно) та засуджено до позбавлення волі строком на 4 роки 5 місяців.

Вказаний вирок суду законної сили ще не набрав.

Матеріали Здолбунівської місцевої прокуратури
Рівненської області