Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Жителя селища Гоща засуджено за психологічне насильство над матір’ю

06 липня 2020

Гощанським районним судом постановлено вирок за фактом домашнього насильства у кримінальному провадженні, обвинувальний акт у якому скеровано прокурорами Гощанського відділу Здолбунівської місцевої прокуратури.

У ході судового розгляду встановлено, що житель селища Гоща, будучи неодноразово притягнутим до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 173-2 КУпАП, за місцем спільного проживання систематично вчиняв психологічне насильство по відношенню до своєї матері, що проявлялось у постійних словесних образах, висловленні на її адресу нецензурної лексики, погроз застосування щодо неї фізичного насильства тощо.

Окрім того, засуджений, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, маючи умисел спрямований на умисне невиконання обмежувального припису, винесеного відносно нього Гощанським районним судом Рівненської області, прийшов до місця проживання своєї матері де всупереч вищевказаного рішення суду, вчинив сварку з останньою, під час якої ображав та виражався грубою нецензурною лайкою, чим порушив судове рішення щодо заборони йому перебувати в місці проживання матері.

За вчинення кримінальних правопорушень, передбачених статтями 126-1 КК України та 390-1 КК України чоловікові призначено покарання у виді 3 місяців арешту.

Матеріали Здолбунівської місцевої прокуратури
Рівненської області