Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Жителя села Здовбиця Здолбунівського району засуджено за викрадення мікроавтобуса

18 вересня 2020

Прокурором Здолбунівської місцевої прокуратури забезпечено  підтримання публічного обвинувачення в суді стосовно місцевого жителя, який обвинувачувався у вчиненні злочину, передбаченого  ч. 1 ст. 289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом). 

Встановлено, що чоловік, 17 серпня 2020 року незаконно викрав автомобіля марки «Renault Trafic», що належить місцевому приватному підприємцю та знаходився неподалік кафе в селі Здовбиця Здолбунівського району.

Після цього, порушуючи правила дорожнього руху, обвинувачений на даному автомобілі попрямував в напрямку м. Рівне, далі – в напрямку м. Дубно, де його зупинили працівники поліції, а автомобіль – вилучили.

Вироком Здолбунівського районного суду від 16.09.2020 затверджено угоду про примирення між потерпілим та підозрюваним, чоловіка визнано винним і засуджено за незаконне заволодіння транспортним засобом до покарання у виді штрафу в розмірі 17 тис.грн. Свою вину обвинувачений визнав повністю та відразу сплатив штраф у повному обсязі.

Вказаний вирок суду законної сили ще не набрав.

 

Примітка: відповідно до ч.1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Матеріали Здолбунівської місцевої прокуратури
Рівненської області