Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Жителів Березнівського району притягнуто до кримінальної відповідальності за замах на крадіжку деревини

09 липня 2020

Працівниками Здолбунівської місцевої прокуратури забезпечено підтримання публічного обвинувачення у Корецькому  районному суді під час розгляду обвинувального акту у кримінальному провадженні за ч. 3 ст.15, ч.2 ст.185 КК України (замах на таємне викрадення чужого майна, вчиненого за попередньою змовою групою осіб). Жителям Березнівського району інкримінували замах на крадіжку деревини.

В ході судового розгляду прокурором доведено, що троє жителів Березнівського району Рівненської області ввечері 28.10.2019, за попередньою змовою, у лісовому масиві поблизу с. Жорнівка Корецького району, повантажили на гужову повозку деревину породи «сосна звичайна». Однак, закінчити злочин чоловікам завадили  працівники лісової охорони державного підприємства.

Вироком Корецького районного суду трьох обвинувачених визнано винним у скоєному кримінальному правопорушенні та призначеного покарання одному у виді двох років обмеження волі, від відбування якого останнього звільнено з іспитовим строком один рік на підставі ст.75 КК України, а іншим у виді штрафу в розмірі п'ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Матеріали Здолбунівської місцевої прокуратури
Рівненської області