Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Житель Кореччини отримав покарання за нанесення тяжких тілесних ушкоджень

23 липня 2020

Працівниками Корецького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури забезпечено підтримання публічного обвинувачення у суді під час розгляду обвинувального акту у кримінальному провадженні стосовно 38-річного жителя Корецького району за фактом нанесення тяжких тілесних ушкоджень (ч.1 ст. 121 КК України).

В ході судового розгляду прокурором доведено, що в кінці травня 2020 року, обвинувачений, перебуваючи в приміщенні магазину, що знаходиться в с. Морозівка Корецького району, у ході суперечки з потерпілим, раптово наніс останньому удар розбитою скляною пляшкою в область шиї, чим спричинив  тілесне ушкодження у вигляді колото-різаної рани лівої половини шиї.

Під час судового дослідження матеріалів кримінального провадження на підтвердження вини зловмисника, прокурор надав суду переконливі та беззаперечні докази.

Вироком Корецького районного суду обвинуваченого визнано винним за ч. 1 ст. 121 КК України (нанесення умисних тяжких тілесних ушкоджень) та призначено покарання у виді позбавлення волі строком на п’ять років, звільнивши від відбування покарання іспитовим строком на один рік та шість місяців.

На даний час вирок законної сили не набрав.

Матеріали Здолбунівської місцевої прокуратури
Рівненської області