Здолбунівська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Жінку за крадіжку грошових коштів засуджено до 2,5 років ув’язнення

22 лютого 2022

За підтримання публічного обвинувачення Здолбунівською окружною прокуратурою Корецьким районним судом засуджено 22-річну жительку міста Корець за неодноразові крадіжки грошей у співмешканки свого діда (ч.2 ст.185 КК України).

В суді прокурором доведено, що вже будучи засудженою вироком суду за вчинення злочинів проти власності, 21-річна матір, яка виховує 3-річну доньку, на шлях виправлення не стала і у лютому-березні 2021 року, задля власної наживи, використовуючи реквізити банківської картки співмешканки свого діда та мобільний телефон свого діда, шляхом безготівкового перерахунку здійснила неодноразові грошові перекази на загальну суму понад 4 тисячі гривень на свій банківський рахунок та рахунки своїх неповнолітніх подруг.

Зважаючи на те, що інкриміновані злочини, жінка вчинила під час іспитового терміну, суд призначив останній покарання у виді позбавлення волі, строком на 2 роки 6 місяців.

Набрання вироком законної сили жінка чекатиме у слідчому ізоляторі, учасники судового розгляду можуть оскаржити вирок суду протягом 30 днів з моменту його проголошення.

Матеріали Здолбунівської окружної прокуратури
Рівненської області