Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Здолбунівський районний суд засудив 25-річного чоловіка за замах на згвалтування, сексуальне насильство, вчинене щодо неповнолітньої особи та ряд інших злочинів до 13 років позбавлення волі

23 липня 2019

Здолбунівською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно чоловіка, який обвинувачувався у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 15, ч.4 ст.152, ч.3 ст.153, ч.3 ст. 185, ч.1 ст.309 КК України. 

У ході судового розгляду повністю доведено винуватість раніше судимого зловмисника, який у лютому 2017 року, перебуваючи в приміщенні громадської вбиральні, маючи умисел на задоволення власної статевої пристрасті, шляхом залякування малолітньої потерпілої з метою вчинення статевого акту, всупереч волі останньої, з використанням фізичної переваги над потерпілою, яка через свій вік не могла чинити йому активного опору, задовольнив свою статеву пристрасть неприродним способом та продовжуючи свій злочинний намір здійснив закінчений замах на згвалтування малолітньої особи.

Крім того, в ході судового розгляду встановлено, що чоловік у грудні 2016 року, маючи умисел на таємне викрадення чужого майна, незаконно проник у житловий будинок та викрав мобільний телефон (ч.3 ст. 185 КК України), а також доведено винуватість зловмисника у незаконному придбанні та зберіганні наркотичного засобу, а саме канабісу (злочин, передбачений ст. 309 КК).

Вироком Здолбунівського районного суду злочинця визнано винним за вищевказаними статтями Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді 13 років позбавлення волі.

 

Матеріали Здолбунівської місцевої прокуратури
Рівненської області