Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Здолбунівською місцевою прокуратурою вживаються заходи щодо недопущення пошкодження пам’ятки археології національного значення на території Гощанського району

18 травня 2020

За процесуального керівництва Здолбунівської місцевої прокуратури слідчими СВ Гощанського ВП Острозького ВП ГУНП в Рівненській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом можливих протиправних дій осіб при виділенні жителю Гощанського району у приватну власність земельної ділянки на якій знаходиться пам’ятка археології національного значення – Городище і селище літописного міста Дорогобуж, ІХ-ХІІІ ст. (ч. 1 ст. 367 КК України).

У ході досудового розслідування кримінального провадження, з метою забезпечення збереження речового доказу та припинення будівельних та інших робіт на зазначеній земельній ділянці, що призводить до пошкодження об’єкта археологічної спадщини, слідчим за погодженням із прокурором Гощанського відділу Здолбунівської місцевої прокуратури до Гощанського районного суду скеровано клопотання про накладення арешту на земельну ділянку.

Ухвалою Гощанського районного суду від 18.05.2020 клопотання задоволено та обмежено право власника у відчуженні, розпорядженні та користуванні земельною ділянкою до прийняття кінцевого процесуального рішення у кримінальному провадженні.

Хід досудового розслідування у кримінальному провадженні перебуває на контролі керівництва місцевої прокуратури.

Матеріали Здолбунівської місцевої прокуратури
Рівненської області