Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Здолбунівською місцевою прокуратурою виявлено факт службової недбалості державного реєстратора однієї із сільських рад Гощанського району

03 вересня 2020

Здолбунівською місцевою прокуратурою під час вивчення стану законності у сфері використання водних ресурсів на території Гощанського району виявлено факт можливого неналежного виконання державним реєстратором однієї із сільських рад Гощанського району своїх службових обов’язків.

З’ясовано, що державний реєстратор, всупереч Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», без відповідних правових підстав вніс до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно відомості про реєстрацію за жителем Гощанщини речового права на земельну ділянку водного фонду після закінчення строку дії договору оренди.

За вказаним фактом розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні. В діях реєстратора вбачається кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст.367 КК України (неналежне виконання службових обов’язків).

Здійснення досудового розслідування дорученого СВ Гощанського ВП Острозького відділу поліції ГУНП в Рівненській області.

Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на такий самий строк.

Примітка: відповідно до ч.1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана  кримінальному покаранню, доки  її вину  не буде  доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Матеріали Здолбунівської місцевої прокуратури
Рівненської області