Здолбунівська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Здолбунівською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт щодо безгосподарського використання землі

04 червня 2020

Корецьким відділом Здолбунівської місцевої прокуратури затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом безгосподарського використання земель (ч. 1 ст. 254 КК України).

За даними слідства, житель с. Головниця Корецького району самовільно облаштував штучну водойму (ставок) на земельній ділянці, яка надана йому для ведення особистого селянського господарства, без зміни її цільового призначення. Внаслідок чого ділянка  виведена із земель  сільськогосподарського обороту.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими СВ  Корецького ВП Костопільського ВП ГУНП в Рівненській області.

Довідково: за скоєне особі загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Нагадуємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Матеріали Здолбунівської місцевої прокуратури
Рівненської області