Здолбунівська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Здолбунівська окружна прокуратура викрила факт незаконної приватизації землі

08 вересня 2021

Здолбунівською окружною прокуратурою, за результатами опрацювання матеріалів Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області, встановлено, що житель Рівненського району всупереч вимогам чинного законодавства отримав в безоплатне користування земельну ділянку.

          Так, прокурори з’ясували, що вказаний чоловік у лютому 2017 року реалізував своє право на безоплатну приватизацію земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах Мізоцької селищної ради.

          А в жовтні того ж року чоловік повторно безоплатно набув у власність земельну ділянку, площею 0,0944 га, в межах Мізоцької об’єднаної територіальної громади, що призвело до безпідставного вибуття землі із комунальної власності територіальної громади.

          З метою захисту інтересів держави, Здолбунівською окружною прокуратурою заявлено позов про витребування земельної ділянки у комунальну власність. Рішенням Здолбунівського районного суду, яке вже набрало законної сили, позовні вимоги окружної прокуратури задоволено в повному обсязі.

          Також, за принципової позиції прокурорів, жителя Рівненського району притягнуто до кримінальної відповідальності за фактом вчинення шахрайства при повторному використанні права безоплатної приватизації земельної ділянки.

Матеріали Здолбунівської окружної прокуратури
Рівненської області