Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Здолбунівська місцева прокуратура забезпечила стягнення 88 тис. гривень у місцеві бюджети

17 січня 2018

За результатами розгляду позову Здолбунівської місцевої прокуратури, заявленого на захист інтересів держави, судом закрито провадження у справі у зв’язку із добровільним відшкодуванням збитків за використання підприємством земель без правовстановлюючих документів.

Йдеться про стягнення з приватного підприємства коштів на користь Здовбицької сільської ради Здолбунівського району у сумі 31 тис. гривень та на користь Урвенської сільської ради Здолбунівського району у сумі 57 тис. гривень за використання земельних ділянок, які знаходяться на території  відповідних сільських рад, без належно оформлених документів.

Прокуратурою встановено, що підприємству у 2012 року надано дозвіл для оформлення документації на право користування земельними ділянками, що знаходяться на територіях Урвенської та Здовбицької сільських рад. Проте, відповідну документацію боржник оформив тільки у липні 2017 року, хоча протягом 5 років фактично користувався зазначеними землями.

З цих підстав та з метою стягнення на користь місцевих бюджетів збитків місцева прокуратура звернулася до суду з відповідним позовом.
Після відкриття провадження у справі, приватним підприємством добровільно внесено необхідні кошти на рахунки сільських рад.

Таким чином, за активної та принципової позиції прокуратури забезпечено поповнення бюджетів сільських рад коштами за користування землями.

Прокурор місцевої прокуратури
О. Соколовська