Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Здолбунівська місцева прокуратура відсудила кошти лікувальному закладу Рівненщини

24 травня 2019

За результатами розгляду у кримінальному провадженні позову Здолбунівської місцевої прокуратури Костопільським районним судом Рівненської області зобов’язано особу сплатити Рівненській центральній районній лікарні 18 тис. грн. витрат понесених закладом охорони здоров’я на лікування потерпілого від кримінального правопорушення. 

Встановлено, що вироком суду від 14.01.2019 жителя с. Дюксин Костопільського району визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України, а саме, умисному спричиненні своєму знайомому тяжких тілесних ушкоджень. 

Внаслідок таких незаконних дій потерпілий тривалий час перебував на стаціонарному лікуванні у хірургічному відділені Рівненської центральної районної лікарні, витрати закладу охорони здоров’я на його лікування склали 18 тис. грн. 

Тому, з метою захисту інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з позовом до винної особи про стягнення понесених з бюджету витрат на  лікування потерпілого від кримінального правопорушення.

Матеріали Здолбунівської місцевої прокуратури
Рівненської області