Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Здолбунівська місцева прокуратура продовжує системну протидію корупційним проявам

19 березня 2020

Здолбунівською місцевою прокуратурою упродовж 2020 року під час здійснення систематичного аналізу стану законності у сфері запобігання корупції виявлено факти вчинення суб’єктами декларування адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, у зв’язку з чим до УСР ГУНП в Рівненській області направлено 19 матеріалів для подальшого складання протоколів про адміністративні правопорушення за вказаними фактами. 

Також використовуючи повноваження, передбачені у ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції», місцевою прокуратурою внесено 7 подань на усунення причин та умов, що сприяли вчиненню правопорушень, пов’язаних з корупцією, які на даний час розглянуто із вжиттям заходів до усунення порушень та притягнення винних осіб до відповідальності.

Окрім того, за участі працівників Здолбунівської місцевої прокуратури судами розглянуто 9 протоколів про адміністративні правопорушення, пов`язані з корупцією, складені спеціально уповноваженим суб’єктом.

Запобігання і протидія корупції залишається одним із пріоритетних напрямів діяльності правоохоронних органів, зокрема, Здолбунівської місцевої прокуратури. 

Матеріали Здолбунівської місцевої прокуратури
Рівненської області