Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Здолбунівська місцева прокуратура продовжує системну протидію корупційним проявам

19 березня 2019

Упродовж 2019 року Гощанським відділом Здолбунівської місцевої прокуратури під час здійснення систематичного аналізу стану законності у сфері запобігання корупції виявлено факти вчинення посадовими особами органів місцевого самоврядування адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч.1 ст.172-6 КК України, до УЗЕ в Рівненській області ДЗЕ НП України направлено 2 матеріали для подальшого складання протоколів про адміністративні правопорушення за вказаними фактами.

Також використовуючи повноваження, передбачені у ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції», Гощанським відділом Здолбунівської місцевої прокуратури у поточному році чотирьом сільським головам внесено подання на усунення причин та умов, що сприяли вчиненню правопорушень, пов’язаних з корупцією.

Окрім того, за участі працівників місцевої прокуратури Гощанським районним судом розглянуто 2 протоколи про адміністративні правопорушення, пов`язані з корупцією, складені спеціально уповноваженим суб’єктом в області (УЗЕ в Рівненській області ДЗЕ НП України).

Також, суб’єктам декларування району варто пам’ятати, що з 1 січня 2019 року розпочався черговий етап подання суб'єктами декларування до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування щорічних електронних декларацій за 2018 рік, який обмежений у часі та триватиме до 1 квітня 2019 року, а тому необхідно перевірити можливість безперешкодного входу до Реєстру та зібрати всю необхідну інформацію для заповнення декларації.

Запобігання і протидія корупції залишається одним із пріоритетних напрямів діяльності правоохоронних органів, зокрема, Здолбунівської місцевої прокуратури.

Прокурор Гощанського відділу
Здолбунівської місцевої прокуратури
​Марина Аврука