Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Збільшено видатки на харчування та лікування хворих КЗ «Острозька обласна психіатрична лікарня» Рівненської обласної ради за втручання прокуратури

23 жовтня 2018

За підсумками проведених перевірок та внесених актів реагування Острозьким відділом Здолбунівської місцевої прокуратури до комунального закладу «Острозька обласна психіатрична лікарня» Рівненської обласної ради, а також листів, скерованих до обласної ради, останньою покращено видатки на фінансування харчування та лікування хворих названого комунального закладу. 

На 2018 рік загалом, і на 4 квартал поточного року зокрема, рішеннями обласної ради про внесення змін до обласного бюджету, збільшено видатки на утримання вказаного закладу. 

Так, видатки на фінансування харчування на одного хворого в день становлять 21 грн. 40 коп. проти 10 грн. 19 коп., що мало місце в 2017 році, тобто на сьогодні вдвічі більші, ніж мали місце в 2017 році. 

Ще донедавна – до жовтня поточного року, одного хворого у КЗ «Острозька обласна психіатрична лікарня» Рівненської обласної ради лікували на 4 грн. 96 коп. на день, чого очевидно, мало для покращення психічного стану здоров’я хворих в умовах лікувального закладу.

За втручання прокуратури, видатки на лікування хворих також покращено – збільшено до 11 грн. 60 коп. на один ліжко-день. 

Матеріали Здолбунівської місцевої прокуратури
Рівненської області