Здолбунівська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Збереження автошляхів – пріоритет в діяльності прокурорів Кореччини

16 січня 2018

Транспортна інфраструктура є однією з найголовніших складових національної економіки, функціонування якої є необхідною умовою для забезпечення сталого економічного розвитку та благополуччя населення.

Корецьким відділом Здолбунівської місцевої прокуратури проведено вивчення стану раціонального використання транспортної інфраструктури Корецького краю та повноти відшкодування шкоди, завданої порушенням встановлених нормативів. 

За результатами вивчення встановлено, що впродовж 2017 року суб’єктами, які здійснюють діяльність у сфері вантажного перевезення, всупереч Правилам дорожнього руху України, неодноразово допущено порушення вимог  відповідності габаритно-вагових параметрів при користування дорогами загального користування. Найчастішими порушеннями, які були допущені у2017 році, є перевантаження та порушення  правил розміщення об’єктів в середині  транспортних засобів.

У зв’язку з чим, Корецьким відділом Здолбунівської місцевої прокуратури, з метою захисту інтересів держави у сфері транспорту, відновлення та створення нової транспортної інфраструктури, здійснено заходи прокурорського реагування у формі звернення до суду із позовними заявами на загальну суму 100 тис.грн.

Захист державних інтересів у сфері транспорту перебуває на постійному контролі Здолбунівської місцевої прокуратури 

Прокурор Корецького відділу
Здолбунівської місцевої прокуратури
Ткачук Б.П.