Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

За втручання Здолбунівської місцевої прокуратури територіальній громаді передано 11 га земель сільськогосподарського призначення

25 червня 2019

За результатами розгляду цивільного позову Здолбунівської місцевої прокуратури, Костопільським районним судом Рівненської області визнано відумерлою спадщиною та передано територіальній громаді земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 11 га.

Встановлено відсутність спадкоємці за заповітом та законом на спадщину, що відкрилась після смерті громадян на території Маломидської сільської ради, що складалась із 5 земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 11 га вартістю 64 тис. грн.

Маломидська сільська рада була позбавлена можливості розпорядитися вказаними землями з метою наповнення місцевого бюджету та забезпечення нагальних потреб територіальної громади.

Тому, з метою захисту інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з заявою про визнання спадщини відумерлою та передачу її Маломидській сільській раді відповідно до закону.

Матеріали Здолбунівської місцевої прокуратури
Рівненської області