Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

За вбивство колишньої дружини проведе тринадцять років у в’язниці

26 грудня 2017

За результатами судового розгляду кримінального провадження жителя Костопільського району визнано винним в умисному вбивстві колишньої дружини. 

Житель с. Постійне Костопільського району  перебуваючи 12.07.2017 у помешканні своєї колишньої дружини, у ході словесної суперечки наніс останній дванадцять ударів ножем в область тулуба та шиї. Агресивного зятя зупинила мати вбитої, відштовхнувши його від нерухомого тіла доньки.  Від отриманих тілесних ушкоджень потерпіла, у якої залишилось двоє малолітніх дітей віком п’ять та шість років, померла на місці події.

Обвинувачений вину в скоєному злочині визнав повністю та пояснив, що  взявся за ніж через постійні погрози колишньої дружини та її рідних щодо позбавлення його батьківських прав щодо двох спільних дітей.

Суд погодився з доводами прокурора Костопільського відділу Здолбунівської місцевої прокуратури, визнав його винним у вчиненні злочину, передбаченому ч. 1 ст. 115 КК України, тобто в умисному протиправному заподіянні смерті іншій людині та призначив покарання у виді тринадцять років позбавлення волі.

Прокурор Костопільського відділу
Здолбунівської місцевої прокуратури
​Н. Шевчук