Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

За серію крадіжок житель Острозького району проведе 3 роки за ґратами

19 жовтня 2020

Прокурорами Острозького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури в суді підтримано публічне обвинувачення стосовно 35-річного жителя Острозького району за вчинення ним кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 185, ч. 1 ст. 162 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднана з проникненням у житло та інше приміщення та незаконне проникнення до житла).

  В  суді  прокурором доведено, що обвинувачений 22 березня цього року шляхом зриву навісного замка проник в житловий будинок у с.Милятин, Острозького району,  звідки викрав гроші, продукти харчування та інше майно, чим заподіяв потерпілій майнову шкоду на загальну суму понад 2,5 тисячі гривень.

Після цього, в ніч з 22 на 23 березня 2020 року чоловік, розбивши вікно проник до приміщення магазину, що в с. Вельбівно Острозького району, звідки викрав різного роду товарно-матеріальні цінності на загальну суму понад 13 тис грн.

Окрім того, 23 березня 2020 року обвинувачений розбив вікно та незаконно проник до будинку у тому ж населеному пункті, де в подальшому і був затриманий працівниками поліції.

Вироком Острозького районного суду 15.10.2020 чоловіка визнано винним у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень та призначено покарання у вигляді  3 років позбавлення волі.

До набрання вироком законної сили, продовжено застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Примітка: Згідно ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Здолбунівська місцева прокуратура