Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

За повторну крадіжку до 4 років та 1 місяця обмеження волі

30 липня 2019

Корецьким відділом Здолбунівської місцевої прокуратури Рівненської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням у вчиненні  кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 185 КК України. 

Зібраними у матеріалах кримінального провадження доказами встановлено, що в серпні 2018 року, у обвинуваченого,  зайшовши до одного з магазинів в м. Корець Рівненської обл., виник злочинний намір крадіжки грошових коштів, які зберігалися  у шафі офісного столу.

Реалізуючи свій злочинний умисел, обвинувачений, скориставшись тим, що ніхто не контролює його дії, підійшов до офісного столу у якому зберігалися грошові кошти, де, умисно, таємно, керуючись корисливим мотивом, здійснив крадіжку грошових коштів, які належали одному з магазинів в м. Корець Рівненської обл. та розпорядився ними на власний розсуд.

Вказані обставини вчинення кримінального правопорушення підтвердились під час судового розгляду кримінального провадження у Корецькому районному суді Рівненської області.

Вироком  Корецького районного суду Рівненської області обвинуваченого визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.185 КК України та призначено йому остаточне покарання у вигляді 4  років 1  місяця обмеження волі.

Матеріали Здолбунівської місцевої прокуратури
Рівненської області