Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

За пошкодження та повторну крадіжку обладнання особа перебуватиме на лавці суду

08 травня 2019

Корецьким відділом Здолбунівської місцевої прокуратури Рівненської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням неодноразово судимої особи, який вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 185, ст. 360 КК України (пошкодження та вчинення повторно крадіжки обладнання, яке входять до складу кабельної лінії зв’язку, що спричинило тимчасове припинення зв’язку).

Зібраними у матеріалах кримінального провадження доказами встановлено, шо обвинувачений перебуваючи поблизу населеного пункту, Корецького р-ну., Рівненської обл., маючи умисел на заволодіння чужим майном, реалізуючи свій протиправний намір, керуючись корисливим мотивом, усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, суспільно небезпечні наслідки, а також те, що він посягає на чуже майно та не має права ним розпоряджатись, скориставшись тим, що навкруги нікого немає, шляхом збиття навісного замку металевого ящику, який відноситься до лінійної мережі, яка знаходиться на балансі Рівненської філії ПАТ «Укртелеком» здійснив крадіжку двох регенераторів підсилення телефонного зв’язку, що знаходились в середині зазначеного ящику чим привів в непридатний за її цільовим призначенням стан, через що відбулося тимчасове припинення телекомунікаційних послуг для 11 абонентів.

Підтримання публічного обвинувачення здійснюватиме Корецький відділ Здолбунівської місцевої прокуратури Рівненської області.

Прокурор Корецького відділу 
Здолбунівської місцевої прокуратури 
юрист 2 класу 
​Р. Шрамович