Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

За незаконне зберігання наркотичних речовин та крадіжки до позбавлення волі

07 червня 2019

Корецьким районним судом за підтримки публічного обвинувачення прокурором Корецького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури завершено судовий розгляд кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого  ч. 1,2 ст.185, ч.1 ст.309 КК України.

В судовому засіданні встановлено, що в кінці вересня 2018 року, обвинувачений, перебуваючи неподалік території колишнього колгоспу, побачив рослину коноплі, з якої обірвав частину листя та заніс до свого житла, де згодом висушив вказане листя та зберігав його для власних потреб, чим грубо порушив чинне законодавство України, В ході проведення огляду господарства обвинувачено, в дровітні було виявлено та вилучено суху речовину рослинного походження, яка згідно висновку експерта  є особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено - канабісом, яку обвинувачений умисно, незаконно зберігав по місцю свого проживання для власного використання без мети збуту.

Крім того, у вересні 2018 року у обвинуваченого виник протиправний умисел щодо крадіжки чужого майна. Реалізуючи свій незаконний умисел, обвинувачений, який раніше судимий та має не зняту та не погашену судимість, усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, а також те, що він посягає на чуже майно та не має права розпоряджатись ним, діючи з корисливих мотивів, умисно, з метою крадіжки, шляхом вільного доступу, таємно викрав з жіночої сумки грошові кошти. Викрадені грошові кошти обвинувачений  привласнив та розпорядився ними на власний розсуд.

Крім того, у жовтні 2018 року обвинувачений, перебуваючи в магазині, з корисливих мотивів, розуміючи протиправність своїх дій та передбачаючи суспільно небезпечні наслідки та переконавшись, що за його діями ніхто не спостерігає, повторно, таємно викрав із сумки гаманець, всередині якого знаходились грошові кошти, після чого покинув місце події та розпорядився викраденими коштами на власний розсуд.

Вироком Корецького районного суду обвинуваченого визнано винним та призначено остаточне покарання у вигляді  3 років та  6 місяців позбавлення волі.

Начальник Корецького відділу
Здолбунівської місцевої прокуратури
​Б. Ткачук