Здолбунівська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Ювенальний прокурор Здолбунівської окружної прокуратури розповів відвідав Глинський ліцей

18 травня 2023

Ювенальний прокурор Здолбунівської окружної прокуратури, спільно із службою у справах дітей Здолбунівської міської ради та дільничним офіцером громади, а також, ювенальний прокурор Гощанського відділу окружної прокуратури спільно з лікарем загальної практики сімейної медицини КНП «Гощанський ЦПМСД» Гощанської селищної ради зустрілися з учнями 5-11 класів Глинського ліцею Здолбунівської ТГ та учнями 8-10 класів Воскодавського ліцею Гощанської селищної ради.

Прокурори, зокрема, розповіли дітям про діяльність прокуратури та особливості роботи ювенального прокурора. Також учні дізналися про види відповідальності та наслідки притягнення за порушення законів.

Окрім того, окремо підліткам розповіли про шкідливість вживання алкоголю та тютюнопаління, а також небезпеку вейпінгу.

Зустріч пройшла у формі жвавого діалогу. Особливу цікавість у дітей викликала розповідь про кримінальну відповідальність, покарання, що передбачене статтями Кримінального кодексу за різні злочини.

Педагоги навчально-виховних закладів та учні подякували працівникам прокуратури за цікаве і корисне спілкування.

Подібні зустрічі із школярами та працівниками прокуратури проводитимуться і в подальшому. Їх мета – підтримка у вихованні підростаючого покоління та профілактика правопорушень серед підлітків.

Матеріали Здолбунівської окружної прокуратури
Рівненської області