Здолбунівська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Ювенальні прокурори провели уроки для школярів про їх права та ознайомили з Конвенцією ООН про права дитини

27 вересня 2021

З метою правового виховання молоді та з нагоди 30-річчя набрання чинності в Україні Конвенцією ООН про права дитини ювенальними прокурорами Здолбунівської окружної прокуратури 23 та 27 вересня проведено уроки про права неповнолітніх та ознайомлення з Конвенцією ООН про права дитини для учнів 4-9 класів Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Острозької міської ради, Березнівського ліцею № 2 Березнівської міської ради, Здолбунівської початкової школи № 7 Здолбунівської міської ради, Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської міської ради, Гощанської районної гімназії, Костопільського ліцею № 4 Костопільської міської ради.

Дітям розповіли, що кожному праву людини кореспондується обов’язок іншої людини не порушувати його, а в разі порушення прав іншої особи або невиконання обов’язків настає юридична відповідальність. Тому школярів ознайомили з особливостями кримінальної та адміністративної відповідальності неповнолітніх.

Ювенальні прокурори акцентували увагу на дотриманні належної поведінки як у школі, так і поза нею, зокрема і у побуті.

Також учням розповіли про структуру, функції органів прокуратури, роль ювенального прокурора у забезпеченні прав і свобод дітей та цікаві випадки з практики.

Заходи пройшли у формі жвавого спілкування.

 

Матеріали Здолбунівської окружної прокуратури
Рівненської області