Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Виявлення та запобігання корупції у Костопільському районі

10 червня 2020

Костопільським відділом Здолбунівської місцевої прокуратури вживаються заходи щодо притягнення осіб до відповідальності за вчинення пов’язаних з корупцією правопорушень, виявлення причин та умов їх вчинення.

Зокрема, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» Костопільський відділ місцевої прокуратури за 5 місяців поточного року скерував для розгляду до Управління стратегічних розслідувань в Рівненській області   Департаменту   стратегічних розслідувань  Національної  поліції України  зібрані  матеріали за 5 фактами порушення вимог фінансового контролю. За результатами розгляду яких складено 5 протоколів відносно 5 осіб.

За участі прокурорів відділу Костопільським районним судом ухвалені рішення у 7 справах, до відповідальності у вигляді накладення штрафу притягнуто 4 суб’єкти декларування.

Крім того, з метою запобігання та протидії корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням у сфері публічних закупівель місцевою прокуратурою внесено 3 подання у порядку ч. 3 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції», які розглянуто та задоволено, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 1 особу.

Попередження та запобігання корупції у Костопільському районі продовжує залишатись на контролі місцевої прокуратури.

Матеріали Здолбунівської місцевої прокуратури
Рівненської області