Здолбунівська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Виконувач обов’язків керівника Здолбунівської окружної прокуратури розповів про результати роботи окружної прокуратури

30 вересня 2021

Виконувач обов’язків керівника Здолбунівської окружної прокуратури Василь Мартинюк прийняв участь у сесії Рівненської районної ради.

Зокрема, прокурор поінформував присутніх про результати діяльності органів прокуратури на території піднаглядній Здолбунівській окружній прокуратурі упродовж І півріччя 2021 року, а також, у межах компетенції, відповів на запитання депутатів стосовно окремих проваджень.

Щодо роботи у першому півріччі цього року, то, за словами Василя Мартинюка за цей час на прокурорами упродовж першого півріччя 2021 року здійснювалося процесуальне керівництво у 5779 кримінальних провадженнях, у 2063 з яких досудове розслідування закінчено: 293 з обвинувальними актами направлено до суду, 62 – з клопотанням про звільнення підозрюваного від кримінальної відповідальності, з клопотаннями про застосування примусових заходів медичного характеру – 1, 1536 – закрито.

Залишається активною діяльність окружної прокуратури у сфері запобігання і протидії корупції.

Завдяки вжитим Здолбунівською окружною прокуратурою додатковим заходам організаційно-практичного та координаційного характеру, упродовж І півріччя 2021 року вдалось суттєво активізувати виявлення, розкриття та розслідування кримінальних корупційних правопорушень.

Досягнуто позитивних результатів представницької діяльності.

Зокрема, у 2021 році окружною прокуратурою пред’явлено 12 позовних заяв на суму 135,1 млн.грн., зокрема: в бюджетній сфері 2 на 6,8 млн.грн., з питань державної та комунальної власності – 1 на суму 438 тис.грн., у сфері охорони навколишнього природного середовища 4 на 26 тис.грн., з питань земельних відносин – 5 на суму 127,7 млн.грн.

Судами задоволено 6 позовів на загальну суму 113,8 млн.грн., зокрема, в бюджетній сфері – 1 на 108 млн.грн., з питань державної та комунальної власності – 1 на суму 1600 грн., з питань земельних відносин – 4 на суму 112,1 млн.грн.

Матеріали Здолбунівської окружної прокуратури
Рівненської області