Здолбунівська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Відсьогодні на Рівненщині діє 5 окружних прокуратур

15 березня 2021

Відповідно до наказу Генерального прокурора від 17.02.2021, в Україні з 15 березня 2021 року розпочали роботу окружні прокуратури. Тому відсьогодні Рівненська, Дубенська, Сарненська та Здолбунівська місцеві прокуратури припинили свою діяльність шляхом реорганізації.

Натомість в області тепер працюють Рівненська, Сарненська, Дубенська, Здолбунівська та Вараська окружні прокуратури. При їх створенні враховано зміни, передбачені адміністративно-територіальною реформою.

Перелік новостворених прокуратур та відповідні територіальні громади, на які розповсюджується юрисдикція місцевих прокуратур:

1. Вараська окружна прокуратура (адміністративний центр у місті Вараш) поширює свою юрисдикцію на територію новоствореного Вараського району. Це Вараська міська територіальна громада, Володимирецька  Зарічненська та Рафалівська селищні територіальні громади, а також Антонівська, Каноницька,  Локницька та  Полицька сільські територіальні громади.

2. Дубенська окружна прокуратура (адміністративний центр у місті Дубно) у складі територій Дубенського району. Зокрема, це Дубенська та Радивилівська міські територіальні громади, Демидівська, Млинівська та Смизька селищні територіальні громади, а також Бокіймівська, Боремельська, Варковицька, Вербська, Козинська, Крупецька, Мирогощанська, Острожецька, Підлозцівська, Повчанська, Привільненська, Семидубська, Тараканівська та Ярославицька сільські територіальні громади.

3. Здолбунівська окружна прокуратура (адміністративний центр у місті Здолбунів) поширює свою юрисдикцію на Рівненський район в межах Березнівської, Здолбунівської, Корецької, Костопільскої та Острозької міських територіальних громад, Гощанської, Мізоцької та Соснівської селищних територіальних громад, а також Бабинської, Бугринської, Великомежиріцької, Головинської, Деражненської, Здовбицької, Малинської та Малолюбашанської сільських територіальних громад).

4. Рівненська окружна прокуратура (адміністративний центр у місті Рівне) поширює свою юрисдикцію на Рівненський район в межах Рівненської міської та Клеванської селищної територіальних громад, а також Білокриницької, Великоомелянської, Городоцької, Дядьковицької, Зорянської, Корнинської, Олександрійської та Шпанівської сільських територіальних громад.

5. Сарненська окружна прокуратура (адміністративний центр у місті Сарни) у складі територій Сарненського району. Зокрема, йдеться про Сарненську та Дубровицьку міські територіальні громади, Рокитнівську, Степанську та Клесівську селищні територіальні громади, а також Березівську, Вирівську, Старосільську, Миляцьку, Висоцьку та Немовицьку сільські територіальні громади.