Здолбунівська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

В Здолбунівській окружній прокуратурі обговорили питання екології Рівненщини та запобігання злочинам проти довкілля

02 червня 2021

У Здолбунівській окружній прокуратурі, під час спільної наради керівників правоохоронних та інших державних органів Рівненського району, обговорили стан додержання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища, а також протидію кримінальним правопорушенням проти довкілля.

Основними причинами екологічних проблем є недостатній контроль за дотриманням природоохоронного законодавства та незабезпечення невідворотності відповідальності за його порушення.

Вирішення цих та інших проблем у сфері екології можливо досягти шляхом налагодження ефективної взаємодії між представниками територіальних громад, громадських організацій, державними та правоохоронними органами області, а також запровадження системного природоохоронного нагляду в межах повноважень кожного органу та спільне опрацювання проблемних питань.

Тому, під час наради її учасники представили своє бачення вирішення озвучених проблем і вказали на прогалини у співпраці між відомствами. Відтак спільно визначили заходи, які будуть вживатись аби кожен житель Рівненщини зміг скористатись своїм гарантованим правом на безпечне для життя і здоров’я довкілля.

Матеріали Здолбунівської окружної прокуратури
Рівненської області