Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

В Гощанському районі на приватній пилорамі виявлено та вилучено деревину сумнівного походження

29 січня 2020

Прокурорами Гощанського відділу Здолбунівської місцевої прокуратури спільно з працівниками Гощанського ВП Острозького ВП ГУНП в Рівненській області на приватній пилорамі поблизу с. Матіївка виявлено деревину сумнівного походження.

У ході досудового розслідування кримінального провадження, розпочатого за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 246 КК України, під час проведення обшуку на вищезазначеній пилорамі виявлено та вилучено 17колод деревини породи сосна та необрізну дошку об’ємом 4 м3.

Ухвалою слідчого судді Гощанського районного суду на вилучену деревину та лісопродукцію накладено арешт. На даний час досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, встановлюється сума завданих державі збитків.

 

Довідково: за вчинене правопорушнику загрожує покарання у вигляді штрафу в розмірі від тисячі до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Матеріали Здолбунівської місцевої прокуратури
Рівненської області