Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

У Здолбунові у вантажних вагонах намагалися приховати нелегальні цигарки

04 вересня 2020

Сьогодні вранці, в ході реалізації скоординованих заходів Здолбунівської місцевої прокуратури по протидії незаконному обігу підакцизних товарів працівниками Здолбунівського відділення поліції спільно з працівниками оперативних підрозділів Луцького та Житомирського прикордонних загонів виявлено та припинено спробу незаконного прихованого переміщення за допомогою залізничного транспорту цигарок, які четверо жителів Волинської області намагались сховати у вантажних вагонах потягу в Здолбунові на території локомотивного депо.

Завдяки вжитим заходам цю спробу попереджено, у вказаних «ділків» в ході огляду вилучено 1863 пачки цигарок з ознаками підроблення марок акцизного податку орієнтовною вартістю майже 60 тис грн.

За даним фактом 04.09.2020 розпочато досудове розслідування за ч.1 ст. 199 КК України (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів).

Досудове слідство здійснюється слідчими Здолбунівського ВП Острозького ВП ГУ НП в Рівненській області під процесуальним керівництвом прокурорів Здолбунівської місцевої прокуратури. На даний час проведено невідкладні слідчі дії, вирішується питання про накладення арешту на вилучене  майно.

Матеріали Здолбунівської місцевої прокуратури
Рівненської області