Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

У майбутнє - без судимості

23 липня 2020

21 липня 2020 року за процесуального керівництва прокурорів Костопільського відділу Здолбунівської місцевої прокуратури, до суду  скеровано клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності 15-річного костопільчанина, за вчинення кримінального проступку, передбаченого ч.1 ст. 185 КК України (крадіжка).

У ході досудового розслідування неповнолітній, його законний представник та представник потерпілої юридичної особи, за участю адвоката-медіатора взяли участь у Програмі відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення.

За результатами участі у Програмі встановлено, що неповнолітній  щиро розкаявся у вчиненому, примирився з потерпілим, вибачився перед представником потерпілої юридичної особи та  відшкодував у повному обсязі збитки. Підлітком, у ході проходження корекційної програми, усвідомлено суть вчиненого діяння та сформовано стійку позицію щодо недопущення у подальшому таких дій.

Відповідно до пункту четвертого Порядку, результати участі неповнолітнього, його законного представника та потерпілого у Програмі врахувалися під час прийняття рішення про наявність підстав для звільнення від кримінальної відповідальності, відповідно до статті 46 Кримінального кодексу України (примирення з потерпілим).

Матеріали Здолбунівської місцевої прокуратури
Рівненської області