Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Просимо громадян співпрацювати з правоохоронними органами та повідомляти про відомі факти нелегальної діяльності реабілітаційних центрів або інших місць позбавлення волі громадян

05 листопада 2018

У Здолбунівській місцевій прокуратурі на постійному контролі перебуває питання припинення протиправної діяльності так званих реабілітаційних центрів, у яких замість реабілітації і лікування від наркотичної, алкогольної чи гральної залежності, підопічні зазнають нелюдського і такого, що принижує людську гідність поводження.

Діяльність таких закладів в Україні є невикоріненою. Наявні непоодинокі випадки жорстокого поводження людей, порушення їхніх прав та міжнародних стандартів.

У разі наявності у Вас інформації про випадки незаконного позбавлення волі людей, їх викрадення чи застосування катувань у реабілітаційних центрах, інших місцях несвободи, просимо невідкладно інформувати про такі протиправні дії правоохоронні органи, зокрема органи прокуратури. 

Усі звернення за даними фактами будуть розглянуті та за ними будуть проведені відповідні перевірки. 

В Здолбунівській місцевій прокуратурі повідомлення про факти порушень конституційних прав громадян приймаються за телефоном цілодобової «гарячої лінії» –  (03652) 2-25-16 або 2-24-26 та на електронну адресу прокуратури zdolbuniv@pro.gov.ua

Матеріали Здолбунівської місцевої прокуратури
Рівненської області