Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Прокурори Здолбунівської місцевої прокуратури привітали дітей з Днем Святого Миколая

23 грудня 2019

У четвер 19 грудня 2019 року начальник Корецького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури Рівненської області Лис О.А. разом з прокурором Корецького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури Рівненської області Ткачуком Б.П. та прокурором Корецького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури Рівненської області Шрамовичем Р.М.   спільно з прокурорами прокуратури Рівненської області, працівниками  Корецького ВП Костопілського ВП ГУНП в Рівненській області та представниками Нацгвардії України привітали із Днем Святого Миколая дітей КЗ "Великомежиріцька спеціальна ЗОШ-інтернат I-II ступенів" Рівненської обласної ради.

Вітаючи дітей із святом, прокурори та представники  побажали їм бути здоровими, сильними, послідовними, наполегливими та сміливими у втіленні свого щастя. Серед святкових побажань були і найголовніші – щоб найзаповітніші мрії збувалися та щоб кожному вдалося розкрити свої таланти.

До теплих щирих побажань гості додали ще й подарунки від Святого Миколая.

Вихованці школи-інтернату, як завжди, здивували гостей чудовою виставою-концертом із казковими персонажами, вкотре засвідчивши свої таланти художньої самодіяльності на сцені, святково прикрашеній та оздобленій власноруч.

На закінчення зустрічі прокурори та працівники поліції, будучи враженими теплотою та любов’ю дітей, подякували їм та педагогічному колективу за святкову атмосферу і побажали, щоб Святий Миколай дивував та приносив радість і благополуччя кожного дня.

Матеріали Здолбунівської місцевої прокуратури
Рівненської області