Здолбунівська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Прокурори розповіли школярам Кореччини про їхні права та обов’язки

23 травня 2023

Прокурори Корецького відділу Здолбунівської окружної прокуратури зустрілися з учнями Корецького ліцею Корецької міської ради та опорного закладу Великомежиріцькій ліцей Великомежиріцької сільської ради.

Один із заходів пройшов у Корецькому районному суді, де з учнями, за участю Дмитра Сірака, провели імпровізоване судове засідання у кримінальному процесі.

Ювенальний прокурор Анна Онисюк розповіла школярам про діяльність прокуратури та особливості роботи ювенального прокуроравцілому та особливості роботи прокурора з неповнолітніми. Також учні дізналися про види відповідальності та наслідки притягнення за порушення законів.

Окрім того, окремо було акцентовано увагу на темі шкідливості вживання алкоголю та тютюнопаління, а також небезпеці вейпінгу.

Зустріч пройшла у формі жвавого діалогу. Особливу цікавість у дітей викликала розповідь про адміністративну та кримінальну відповідальність, види покарань, які можуть бути застосовані до неповнолітніх порушників.

Також під час бесіди було обговорено питання усіх форм насильства над дітьми, зокрема, домашнього, булінгу у школі.

Не обійшли також і тему агресії підлітків, яка в умовах сьогодення, через вплив соціальних мереж, гаджетів, трапляється нерідко.

Звернули увагу на роль батьків у становленні належної поведінки неповнолітніх, формування правильного світогляду, відсутності шкідливих звичок.

Педагоги навчально-виховних закладів та учні подякували працівникам прокуратури за цікаве і корисне спілкування.

Подібні зустрічі із школярами та працівниками прокуратури проводитимуться і в подальшому. Їх мета – підтримка у вихованні підростаючого покоління та профілактика правопорушень серед підлітків.

Матеріали Здолбунівської окружної прокуратури
Рівненської області