Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Прокурорами Корецького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення за фактом надання неправомірної вигоди

10 червня 2020

Працівниками Здолбунівської місцевої прокуратури забезпечено підтримання публічного обвинувачення у суді під час розгляду обвинувального акту у кримінальному провадженні за ч.1. ст. 369 КК України, стосовно 36 річного жителя Львівської області.

В ході судового розгляду прокурором доведено, що у січні 2020 року, в нічну пору доби на  автодорозі «Київ-Чоп м-06», поліцейським роти УПП ДПП в Рівненській області, за порушення правил дорожнього руху був зупинений транспортний засіб з напівпричепом,  яким керував обвинувачений. В подальшому водій, усвідомлюючи, що може бути притягнутий до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 122 КУпАП, надав поліцейському неправомірну вигоду  за непритягнення до адміністративної відповідальності.

Під час судового дослідження матеріалів кримінального провадження на підтвердження вини зловмисника, прокурором надано суду переконливі та беззаперечні докази, а обвинувачений визнав свою вину та щиро покаявся у вчиненому.

Вироком Корецького районного суду від 02.06.2020 обвинуваченого визнано винним за ч. 1 ст. 369 КК України та призначено покарання у виді штрафу - п’ятсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян що становить 8500 грн.

На даний час вирок законної сили не набрав. 

Матеріали Здолбунівської місцевої прокуратури
Рівненської області