Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Прокуратура звертається до громадян з проханням повідомляти про відомі їм факти порушень прав пацієнтів реабілітаційних центрів

25 вересня 2019

На постійному контролі Здолбунівської місцевої прокуратури триває діяльність правоохоронних органів, направлена на виявлення та припинення протиправної діяльності так званих реабілітаційних центрів, у яких замість реабілітації і лікування від наркотичної, алкогольної чи гральної залежності хворі зазнають нелюдського поводження.

Діяльність таких закладів в Україні є невикоріненою. Наявні непоодинокі випадки жорстокого поводження з людьми, порушення їх прав та міжнародних стандартів.

У зв’язку з цим, звертаємо увагу всіх небайдужих громадян, що в разі наявності інформації про випадки незаконного позбавлення волі людей, їх викрадення чи застосування катувань у реабілітаційних центрах, установах соціального захисту, інших місцях несвободи Рівненської області потрібно повідомляти про такі протиправні дії правоохоронні органи, зокрема, органи прокуратури. 

Повідомлення про факти порушень конституційних прав громадян приймаються у Здолбунівській місцевій прокуратурі за телефоном цілодобової «гарячої лінії» –  (03652) 22516 та на електронну адресу zdolbuniv@pro.gov.ua.

У разі надходження подібних повідомлень будуть організовані перевірки та за наявності підстав, 

Матеріали Здолбунівської місцевої прокуратури
Рівненської області