Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Прокуратура вимагає повернути майже 100 тисяч безпідставно сплачених гривень

29 січня 2021

Здолбунівською місцевою прокуратурою постійно вживаються заходи щодо захисту інтересів держави у сфері охорони дитинства, серед інших і  засобами представницького характеру.

Опрацюванням інформації, що міститься у відкритому доступі на веб-порталі «Prozorro» встановлено, що у січні 2019 року одним із комунальних закладів Здолбунівщини проведено закупівлі природного газу з порушенням вимог чинного законодавства.

Зокрема, при укладенні між КЗ та Товариством договору про закупівлю газу ціну блакитного палива за 1 тис.м3 встановлено в сумі 9 239, 99 грн з ПДВ. Пізніше, внаслідок укладення додаткових угод ціна за за 1 тис куб. м. зросла до 11 175 грн, тобто на 1935,01 грн (20,94% від первинної ціни).

Проте, при укладені додаткових угод до вказаного договору про збільшення ціни газу за 1 тис.м3 не містилось інформації про коливання ціни газового палива на ринку, не наведено розрахунок вартості газового палива станом на попередні календарні дати, не наведено динаміку зміни ціни в бік збільшення або зменшення.

На підставі викладеного, місцевою прокуратурою до Господарського суду Рівненської області в інтересах КЗ подано позовну заяву до Товариства про стягнення безпідставно сплачених коштів в сумі 98 237,27 гривень.

Матеріали Здолбунівської місцевої прокуратури
Рівненської області