Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Прокуратура попередила незаконне проведення тендеру

19 серпня 2019

Завдяки своєчасному втручанню Здолбунівської місцевої прокуратури недопущено порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі», а саме укладення посадовими особами КЗ «Острозький психоневрологічний інтернат» Рівненської обласної ради з одним із суб’єктом господарювання незаконного договору на закупівлю автомобіля «Volkswagen Transporter» вартістю 600 тис.грн. за результатами переговорної процедури.

Як було встановлено, вимоги до учасників переговорної процедури  відрізнялись від вимог, що були визначені і затверджені замовником в тендерній документації, тендер по якій не відбувся.

У подальшому, Здолбунівською місцевою прокуратурою внесено подання керівнику КЗ «Острозький психоневрологічний інтернат»  Рівненської обласної ради про усунення порушень вимог Законів України «Про публічні закупівлі» та «Про запобігання корупції» під час застосування переговорної процедури, визначення переможця  та оприлюднення  про намір  укласти договір із суб’єктом господарювання, а також на подвійне зазначення різних підстав для відміни торгів.      

Вказане подання розглянуто та задоволено, до дисциплінарної відповідальності притягнуто винну посадову особу інтернату у вигляді догани.

Матеріали Здолбунівської місцевої прокуратури
Рівненської області