Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Підозрюваного у вбивстві взято під варту

05 червня 2018

Корецьким відділом Здолбунівської місцевої прокуратури забезпечується організація і процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства 60-річної жительки с.Гвіздів Корецького району Рівненської області.

До Корецького відділення поліції надійшло повідомлення 33-річної жительки с.Гвіздів про виявлення тіла без ознак життя та наявними тілесними ушкодженнями. Заявниця зазначила, що загибла є її матір.

В результаті невідкладних слідчих дій працівниками поліції затримано особу та за погодженням із прокуратурою повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 КК України (умисне вбивство).
Підозрюваним виявився 75-річний співмешканець загиблої.

Досудовим розслідуванням встановлено, що останнім часом між 60-річною загиблою та її 75-річним співмешканцем неодноразово виникали конфлікти. Під час чергового конфлікту співмешканець схопив ножа та наніс кілька ударів в область шиї та тулуба. Від отриманих ушкоджень 60-річна жінка померла на місці.

З метою недопущення дій, спрямованих на переховування від органів правосуддя, знищення доказів, прокуратура та поліція клопотала перед судом щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу у виді тримання під вартою строком на 60 діб без права внесення застави. 

Суд неупереджено вивчивши доводи прокуратури, визнав їх обґрунтованими та задовільнив клопотання.

Триває досудове розслідування. Саме воно дозволить з’ясувати всі фактичні обставини кримінального правопорушення.

Кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст.115 КК України відноситься до категорії особливо тяжких, санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.

Прокурор Корецького відділу
Здолбунівської місцевої прокуратури
Ткачук Б.П