Здолбунівська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Острозькі прокурори долучились до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

09 грудня 2022

Начальниця Острозького відділу Здолбунівської окружної прокуратури Тетяна Мусіюк взяла участь у засіданні круглого столу, присвяченому розвінчуванню міфів про домашнє насильство та обговорення проблематики запобігання та його протидії. Цей захід, а також фотовиставку «Не мовчи-зупини» провели за підтримки Офісу Дій у рамках проєкту «Серія правових, інформаційних та психологічних зустрічей соціально-адаптивного спрямування з незахищеними верствами населення Острозької громади», в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

До заходу долучилися також представники Острозького бюро правової допомоги, Рівненського районного сектору № 4 філії ДУ "Центр пробації", Острозької міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості а також жителі Острожчини.

Правоохоронці, адвокати, представники соціальних служб Острозької територіальної громади намагались оцінити масштаби проблеми та напрацювати спільні заходи з подолання насильства, а також вибудувати стратегію запобігання вчиненню домашнього насильства та вчасного виявлення таких випадків у сім’ях. 

Захід став своєрідним майданчиком для визначення єдиного бачення, як у взаємодії та координації можна захистити потерпілих, які потребують такої підтримки.

Фотовиставка реалізовується другий рік поспіль на базі Острозького бюро правової допомоги та буде доступною до відвідування до 10 грудня 2022 року.

Матеріали Здолбунівської окружної прокуратури
Рівненської області