Здолбунівська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Острозькі прокурори долучились до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

02 грудня 2021

Прокурори Острозького відділу Здолбунівської окружної прокуратури долучилися до круглого столу на тему «Протидія домашньому насильству: актуальні проблеми та шляхи їх вирішення», що відбувся 1 грудня на базі Гончаренко центру-партнера Острог education and culture, в рамках всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». 

Правоохоронці, адвокати, пробація, представники соціальних служб громади разом із громадськими організаціями і волонтерами намагались оцінити масштаби проблеми та напрацювати спільні заходи з подолання та запобігання насильства, а також вибудовано стратегію запобігання вчиненню домашнього насильства та вчасного виявлення таких випадків у сім’ях. 

«Такий діалог є необхідним. Ми підходимо до розв’язання питання комплексно, кожен зі своєї спеціалізації. Якщо говорити про Острозьку територіальну громаду – з початку року у нас зареєстровано близько 20 кримінальних проваджень, пов’язаних з домашнім насильством, 11 з яких упродовж року скеровано до суду з обвинувальними актами та винних осіб притягнуто до кримінальної відповідальності. Як правило, правопорушення кривдники вчиняють у стані алкогольного сп’яніння», - зазначила начальник Острозького відділу окружної прокуратури Тетяна Мусіюк. 

Захід став своєрідним майданчиком для визначення єдиного бачення, як у взаємодії та координації можна захистити потерпілих, які потребують такої підтримки.

Матеріали Здолбунівської окружної прокуратури
Рівненської області