Здолбунівська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Острожанина судитимуть за подвійне вбивство та ухилення від адміністративного нагляду

18 серпня 2021

Острозьким відділом Здолбунівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно мешканця міста Острога. Його звинувачують у вчиненні умисного вбивства та заподіянні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть, а також в ухиленні від встановлених правил адміністративного нагляду (ч.1 ст.115, ч.2 ст.121, ст.395 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у грудні 2020 року 36-річний острожанин, знаходячись вдома у свого 58-річного товариша, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, завдав йому близько 5 ударів в голову дерев’яною табуреткою, внаслідок чого заподіяв потерпілому тяжкі тілесні ушкодження, від яких потерпілий через деякий час помер.

Окрім того, у січні 2021 року обвинувачений, знаходячись за місцем проживання в іншого свого 62-річного товариша, наніс йому не менше 6 ударів стільцем в ділянку голови, від яких потерпілий помер на місці.

Так як обвинувачений раніше неодноразово судимий за вчинення злочинів проти життя та здоров’я особи та звільнений з місць позбавлення волі лише в січні 2020 року, відносно нього судом встановлено адміністративний нагляд, умови якого обвинувачений систематично порушував.

Чоловік свою причетність до вчинення інкримінованих йому злочинів повністю заперечує.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими відділення поліції №3 (м. Острог) ГУНП в Рівненській області за процесуального керівництва прокурорів Острозького відділу Здолбунівської окружної прокуратури.

На стадії досудового розслідування відносно підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Обвинувальний акт скерований  на розгляд до Острозького районного суду.

Санкція статтей передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років.

Примітка: відповідно до ч.1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки  її вину  не буде  доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Матеріали Здолбунівської окружної прокуратури
Рівненської області