Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Організація роботи з питань доступу до публічної інформації

23 березня 2017

Приймання запитів та надання інформації

Відповідно до вимог статті 19 Закону запити на інформацію можуть подаватися на вибір запитувача в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою). Запит може бути індивідуальним або колективним. Письмовий запит подається в довільній формі.

Приймання запитів та надання доступу до публічної інформації проводиться в кабінеті прокурора Здолбунівської місцевої прокуратури, що у приміщенні Здолбунівської місцевої прокуратури на вулиці Кн. Ольги, 36, м. Здолбунів (каб.3). Робота із запитувачами інформації проводиться у робочий час.

Запити на інформацію подаються на:

  • тел/факс: 2-25-16.
  • адресу електронної пошти: public.zdolbuniv@pro.gov.ua
  • особисто на прийомі

Запит на інформацію має містити (стаття 14 Закону):

  • ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;
  • загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
  • підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію прокуратурою Рівненської області розроблено відповідні форми запитів, які можна отримати у кабінеті № 3 Здолбунівської місцевої прокуратури та на даному веб-сайті.

У разі, якщо з поважних причин особа не може подати письмовий запит, їй буде надана допомога в оформленні запиту прокурором місцевої прокуратури, який надає копію запиту особі, що його подала.

Інформація на запит надається безкоштовно