Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Оголошення для прокурорських працівників Здолбунівської місцевої прокуратури щодо проведення зборів прокурорів для обрання делегатів на позачергову всеукраїнську конференцію прокурорів

18 жовтня 2018

23 жовтня 2018 року о 16:00 годині відбудуться збори прокурорських працівників Здолбунівської місцевої прокуратури для обрання двох делегатів на позачергову всеукраїнську конференцію працівників прокуратури.

Для участі у зборах запрошуються усі прокурорські працівники Здолбунівської місцевої прокуратури.

Місце проведення зборів – приміщенні актової зали Здолбунівської місцевої прокуратури за адресою: м. Здолбунів, вул. Кн. Ольги, 36.

Початок реєстрації учасників зборів о 15:00 годині. Задля своєчасного відкриття зборів слід прибути завчасно.

Для проходження реєстрації необхідно пред’явити службове посвідчення.

З урахуванням вимог статті 69 Закону в частині повноважності зборів прокурорів та прийняття на зборах рішення щодо обрання делегатів на конференцію явка усіх прокурорських працівників на збори є обов’язковою. Про поважні причини неможливості прибути на збори працівники мають завчасно повідомляти керівництво місцевої прокуратури.

На початку роботи зборів шляхом відкритого голосування будуть обиратися члени лічильної комісії (не менше 3 осіб), а потім почергово відкритим голосуванням – голова та секретар зборів простою більшістю голосів від загальної кількості учасників зборів. Члени лічильної комісії зі свого складу обирають голову і секретаря, що також протоколюється.

На зборах буде оголошено інформації про кандидатів у делегати на всеукраїнську конференцію працівників прокуратури.

Кандидати у делегати за бажанням матимуть право виступу на зборах до початку голосування. Також учасники зборів зможуть поставити запитання кандидатам.

Після завершення розгляду та обговорення кандидатур кожен учасник зборів отримає бюлетень, у якому прізвища, ім’я, по батькові кандидатів у делегати на конференцію будуть розміщені в алфавітному порядку.

Під час таємного голосування у бюлетені проставляються відмітки навпроти не більше двох прізвищ кандидатів у делегати на конференцію. Бюлетені, в яких буде проставлено відмітки навпроти більше ніж двох прізвищ кандидатів у делегати, а також бюлетені невстановленого зразка вважатимуться недійсними.

У разі набрання окремими кандидатами однакової кількості голосів, що не дає змоги обрати необхідну кількість делегатів, буде проводитися повторне таємне голосування стосовно тих кандидатів, які набрали однакову кількість голосів.

За результатами голосування складається протокол підрахунку голосів, який підписують усі члени лічильної комісії.

Результати голосування оприлюднюються на зборах прокурорів Здолбунівської місцевої прокуратури.

Перелік осіб, які виявили бажання бути обраними делегатами на конференцію додається.

Організаційний комітет з підготовки
та проведення зборів прокурорів
Здолбунівської місцевої прокуратури
Рівненської області