Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Оголошення для прокурорів Здолбунівської місцевої прокуратури, які мають бажання бути обраними делегатами на позачергову всеукраїнську конференцію прокурорів

09 жовтня 2018

З метою виконання вимог Закону України «Про прокуратуру» відповідно до наказів Генерального прокурора України від 30 серпня 2018 року № 174 та виконувача обов’язків прокурора Рівненської області від 05 вересня 2018 року № 63 скликаються збори прокурорів Здолбунівської місцевої прокуратури Рівненської області 23 жовтня 2018 року.

У зв’язку з цим розпочато прийом документів від осіб, які мають бажання бути обраними делегатами на конференцію зборами Здолбунівської місцевої прокуратури Рівненської області.

Так, до 15 жовтня 2018 року проводиться прийом документів від прокурорів місцевої прокуратури, які бажають бути обраними на зборах прокурорів Здолбунівської місцевої прокуратури Рівненської області делегатами на позачергову всеукраїнську конференцію прокурорів.

Кандидатом у делегати на конференцію може бути будь-який прокурорський працівник  місцевої прокуратури, який сам виявив бажання або погодився з пропозицією колег, колективу чи керівництва структурного підрозділу стати кандидатом у делегати на конференцію.

Ці особи мають подати до організаційного комітету з підготовки та проведення зборів інформаційну довідку про себе.

Прийом документів проводитиметься з 9.00 до 18.00 години (у робочі дні) за адресою: м. Здолбунів, вул. Кн. Ольги, 36, (тел. 0252-2-25-16).

У зв’язку з необхідністю забезпечення завчасного виготовлення бюлетенів для голосування прийом документів від кандидатів після встановленого строку не здійснюватиметься.

Інформація щодо переліку осіб, які виявили бажання бути обраними делегатами на конференцію, буде розміщена упродовж двох робочих днів після завершення прийому документів на веб-сайті Здолбунівської місцевої прокуратури Рівненської області.

Організаційний комітет з підготовки
та проведення зборів прокурорів
Здолбунівської місцевої прокуратури
Рівненської області