Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Неповнолітнього жителя Острозького району засуджено до 5 років 1 місяця позбавлення волі за незаконне заволодіння транспортним засобом

10 липня 2020

Острозьким районним судом підтримано позицію Здолбунівської місцевої прокуратури та визнано винним 16-річного жителя Острозького району, який, будучи засудженим вироком Здолбунівського районного суду за ч. 3 ст. 187 КК України (розбій, поєднаний з проникненням у житло) до 5 років позбавлення волі з іспитовим строком 2 роки, на шлях виправлення не став та вчинив новий умисний тяжкий корисливий злочин, передбачений  ч. 2 ст. 289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене повторно).

У ході судового розгляду кримінального провадження на підтвердження  вини вказаної особи прокурором надано суду переконливі та беззаперечні докази.

Зокрема, встановлено, що в серпні минулого року неповнолітній незаконно заволодів автомобілем з житлового господарства у одному із сіл Острозького району.

Обвинувачений вину в інкримінованому йому злочині визнав повністю.

Вироком Острозького районного суду від 07.07.2020 неповнолітнього визнано винним у вчиненні зазначеного кримінального правопорушення та за сукупністю вироків засуджено до 5 років 1 місяця позбавлення волі.

Матеріали Здолбунівської місцевої прокуратури
Рівненської області