Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

Набрав законної сили вирок суду, яким острожанина засуджено за вбивство до 9 років позбавлення волі

11 квітня 2019

Злочин стався ще в квітні 2016 року в місті Острог. Чоловік у себе вдома під час сварки зі своїм знайомим, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, наніс численні удари кулаками рук та взутими ногами по голові та тілу потерпілого, від чого останній відразу помер.

Судом першої інстанції визнано обвинуваченого винуватим і призначено покарання у виді 9 років позбавлення волі, з чим засуджений не погодився та понад 2 роки оскаржував до судів апеляційної та касаційної інстанції.

У судах обвинувачений вину не визнав. Стверджував, що конфлікт між ними був, але це потерпілий завдавав удари по тілу обвинуваченого, а останній лише захищався і такий захист не міг призвести до смерті потерпілого.

Обвинувачами як в суді першої інстанції, так і в апеляційній та касаційній інстанції спростовано таку версію засудженого. Скоєння ним умисного вбивства підтвердилося зібраними досудовим розслідуванням доказами: висновками експертів, протоколами слідчих дій, показами свідків.

Оцінивши усі свідчення та докази в сукупності, суд визнав, що вину вбивці прокурором доведено в повному обсязі.  Вирок місцевого суду, яким обвинуваченому призначено покарання – 9 років позбавлення волі, залишено в силі.

Прокурор Острозького відділу
Здолбунівської місцевої прокуратури
​Тетяна Мусіюк