Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

На постійному контролі Здолбунівської місцевої прокуратури перебувають кримінальні провадження за фактами незаконного використання земель

14 травня 2020

На території Костопільського району систематично виявляються факти безгосподарського використання земельних ділянок.

Встановлено, що  44-річний житель с. Комарівка Костопільського району самовільно облаштував штучну водойму (ставок) на земельній ділянці площею 0,7023 га, яка надана йому для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення, що спричинило виведення вказаної земельної ділянки із сільськогосподарського обороту.

За результатами досудового розслідування Здолбунівською місцевою прокуратурою 12.05.2020 затверджено та скеровано до Костопільського районного суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 254 КК України (безгосподарське використання земель).

Крім того, за аналогічним фактом безгосподарського використання земельної ділянки площею 0,19 га, 59-річного жителя с. Комарівка Костопільського району вироком Костопільського районного суду від 13.05.2020 засуджено за ч.1 ст. 254 КК України до покарання у виді штрафу.

Матеріали Здолбунівської місцевої прокуратури
Рівненської області