Здолбунівська місцева прокуратура Prosecutor's Office Of Zdolbuniv

На Кореччині прокурори здійснюють профілактичні заходи серед неповнолітніх

10 грудня 2018

Прокурор Корецького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури Роман Шрамович спільно із представниками Корецького бюро правової допомоги та служби у справах дітей Корецької районної державної адміністрації здійснив профілактичний виїзд до Крилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Корецької районної ради.

Під час проведення  профілактичних заходів з наймолодшими учнями навчальних закладів у формі гри вивчено правила особистої безпеки та акцентовано увагу на те, як слід поводити себе з незнайомцями та діяти, коли заблукав та не знаєш куди йти.

Із підлітковою віковою аудиторією проведено спільні колективні уроки на предмет дотримання законодавства України, обговорено наслідки його порушення та роз’яснено актуальні норми Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також з учнями проведено особисті бесіди профілактичного характеру.

Проведення подібних заходів є важливим для дітей у період формування їхньої правосвідомості. Мета таких зустрічей – встановлення діалогу між дітьми та правоохоронцями, роз’яснення підростаючому поколінню важливості дотримання вимог законів, сприяння зменшенню злочинності у дитячому середовищі.

Прокурор Корецького відділу
Здолбунівської місцевої прокуратури
юрист 2 класу
​Р. Шрамович